Ana sayfa Büyü Büyü Nasıl Anlaşılır ?

Büyü Nasıl Anlaşılır ?

7433
2
PAYLAŞ
Büyü nasıl anlaşılır

Büyü nasıl anlaşılır, İnsanlar istedikleri şeyi elde etmek için günümüzde çaba harcamak yerine işi sihir ve büyü ile yapıp işlerini kolay yoldan çözmeye çalışmaktadır. Sevdiği kişiye karşı bağlanma büyüsü veya sevmediği insanlara karşı duyduğu kinden dolayı kara büyüden medet umulabiliyor.

Bu sebepledir ki bir çok kişi büyüye maruz kalabiliyor ancak bunun farkında bile olamıyor. Bu yazımızda büyü nasıl anlaşılır konusunu işleyeceğiz 10 tane belirlenmiş belirtinin yanında dua ile nasıl anlaşılacağını anlatacağız.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 1

Ruh halinin değişkenlik göstermesi

Büyü yapılan kişinin ruhsal olarak kararsız olması düşüncelerinin bir anı bir anını tutmaması belirtiler arasında gösterilebilir.
Büyü yüksek enerji barıldırdığı için büyü yapılan kişinin ruh halini direk etkiler.

Bilindiği üzere büyü insanın ruhsal ve bedensel olarak çevreleyen ve insana etki eden belirtiler içeren bir iştir bu sebeple farklı duygusal durumlar yaşayan kişilerde veya daha önce görülmemiş farklı kararlar alınan kişilerde büyünün etkisi görünüyor olabilir.

Büyü nasıl anlaşılır sorusunu ararken ruhsal ve bedensel değişimler mutlaka gözardı edilmemeli ve değişiklikler gözlemlenmeli.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 2

Yorgunluk bitkinlik

Cinlerin beyinde bulunan kontrol noktalarına etki etmesi ile ortaya çıkan fiziki sorunlar bedene ve beyne ciddi anlamda zarar verir. Bu zararlar neticesinde kişi kendini yorgun ile halsiz hissedebilir bu yorgunluk ve halsizlik kısa süreli görünüyor gibi olsada uzun vadede kendini sık sık hatırlatır.

Yorgunluk, halsizlik ve bitkinlik farklı bir bedensel rahatsızlık sonucuda oluşabilir ancak “büyü işaretleri” arasındada gösterilebilir.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 3

Rüyada hayvanlar tarafından parçalanmak

Rüyalar, insan yaşamı hakkında bir çok bilgi içermektedir. Kimi rüyalar sadece yaşamış olduğunuz o günkü bilinçaltınızda bulunan olayları işler. Bu sebeple rüyada ne göründüğü önem arz eder.

Büyüye maruz kalmış kişiler genelde vahşi hayvanlar tarafından saldırıya uğradığını görür. Bu hayvanlar köpek, kedi , kurt , kaplan , ayı veya yılan olabilir. Bazıları ise sık sık yüksek biyerden düştüğünü görür. Buda görünen en belirgin belirtilerden bir tanesidir.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 4

Kur’an-ı Kerim okunan yerde duramama

Büyüye maruz kalmış kişi Kur’an-ı Kerim okunur okunmaz etkilenmeye başlar. Bedende bulunan cin kişi baskı yapar ve oradan uzaklaşmasını söyler. Kişide büyünün etkisiyle oradan ayrılmak için büyük çaba içine girer.

Eğer kişi Kur-an’ı Kerim okunan yerde duramıyor ve çok fazla strese giriyorsa büyünün zararlı etkileri altında bulunabilir.

Büyünün bozulmasındaki en etkili yol şüphesiz Kur’an-ı Kerimde bulunan sureleri okumaktır. Büyünün bozulması için Nas, Felak , Rahman , İhlas , Ayetel Kürsi surelerinin çok etkili büyü bozma etkilerine sahiptir.

Kur’an-ı Kerim okunan bir yerde büyünün hiçbir etkisi olmaz. Bu sebeple Kur’an-ı Kerimde bulunan sureleri devamlı okuması her türlü büyüden korur.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 5

Aşırı sinirli ve asabi olunması

Büyü yapılmadan önce gayet sakin bir kişi büyünün etkisiyle aşırı öfkeli ve asabi olabilir. Bu durum bazen tam tersi halde çok sinirli kişilerin birden çok mütevazi sakin olarak görünmesidir.
Sakin ve mütevazi bir kişinin aniden çıldırırcasına tepkiler vermesi yahut asabi birinin birden sakin ve yumuşak olması büyüye işaret olabilir.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 6

Kendini farklı bir dünyada yaşıyor gibi hissetme

Büyü yapılan insanlarda en sık rastlanan bir diğer reaksiyon kişi kendisini farklı bir dünyada yaşıyor gibi hissetmesidir. Burada kişi bu dünyaya ayak uyduramadığını bu dünyaya ait olmadığını hisseder ve sanki dünyaya yabancı olduğunu ve burada bulunmak istemediğini düşünür.

Bu düşünce hali bazen intihar eğilimi içerisine girebilir. Çünkü bu şekilde hisseden kişi dünyada kendi tarafından yaptığı herşeyin yok olup gittiğini ve şuanda yaşadığı dünyanın kendi yaşadığı olmadığını zanneder.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 7

Uyuyamamak

İlk iki maddedeki belirttiğimiz enerji değişimi kavramı sadece ruh halini değiştirip yorgunluk hissi ile sınırlı kalmaz. Bununla beraber geceleri farklı şeyler düşünüp uykusuz kalabilirsiniz. Bu durum bazı insanlarda “uykusuzluk” olarak görünürken bazılarında çok uyuma hatta uyanmama isteği olarakta karşımıza çıkabilir.

Geceleri anlamsızca uykudan uyanma ve bununla beraber bir daha uyuyamama belirtiler arasında gösterilebilir.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 8

Bedenin bazı yerlerinde morluk ve leke

Beden büyüye farklı reaksiyonlar gösterebilir. Özellikle insanın yüzü büyüye farklı tepkiler verir. Yüz çevresinde yanaklarda görünen sarılık ve solgunluk belirtiler arasında gösterilebilir.

Yüzde belli belirsiz görünen morluklarda ve kızarıklarda görünebilir. Ayrıca bu lekeler genelde uykudan uyandıktan sonra fark edilir ve lekeler uyku halindeyken oluşur bedenin mahrem noktalarındada anlamsızca morluk ve lekeler ile karşılabilirsiniz.

Şunu özellikle belirtmeliyiz ki her gördüğünüz morluk ve lekeden dolayı “büyü yapıldı” denilmemeli doktora gidilip sebebi araştırıldıktan sonra buna kanaat getirilmeli.

Büyü Nasıl Anlaşılır? 9

Aynada farklı buğultular görme

Büyü yapılmış olan kişiler, dünyayı sanki buğulu bir şekilde görür ve görme yetilerinin kalitesinin düştüğünü hisseder. Örneğin bir kağıda yazılı bulunan yazıyı buğulu ve sisli gözlerle okuyabilir.Bunu, en iyi ayna karşısında test edilebilir; çünkü berrak bir aynanın karşısına geçildiğinde net bir görüntü elde edilebilir ancak buğulu ve sisli gösterle net bir görüntü alınamıyorsa büyünün etkisi altında olabilirsiniz.Büyüye maruz kalan kişi aynanın farklı noktalarında buğuluk olduğunu fark edebilir

Büyü Nasıl Anlaşılır? 10

Evde bulunmak istememe

Büyü nasıl anlaşılır, Büyü yapıldığını anlamanın bir diğer yoluda eve karşı antipati hissetme duygusu olarak görünebilir. Eve karşı anlamsızca bir soğukluk ve iticilik hissi varsa bu hissedilecek şekilde ise büyünün etkisiyle olduğunu söylemek mümkündür. Bu düşünce doğal sebepler dışında anlam verilemeyecek şekilde gelişirse büyü hükmü verilebilir.

Büyü belirtileri bu yollarda anlaşılabilir

1- Bir bardak suya 101 defa La ilahe illa ente subhaneke inni küntü minez zalimin okur ve 1 ayetel kürsi, 1 fatiha okuyup içerse içinde yanma oluşursa bilinki o büyüdendir.

2- 7 adet defne yaprağı üzerine 3 ayetel kürsi , 1 fatiha suresi okunup içilirse o gece rüyanızda büyünün çözüldüğüne dair işaret alacaksınız.

3- Büyü olup olmadığını hemen anlamak istiyorsanız Rahman suresi ve Cin suresinin 1-13. Ayetlerini kişinin üzerine okunduktan sonra kişide daralma ve kısılma var ise büyü var demektir.

Sabah akşam ve yatarken 3 ihlas 3 nas 3 felak ve euzü besmele okunursa o gün büyü tesir etmez. Her türlü şerden korunmuş olunur.

Büyü ve sihiri insanlığa öğreten Harut ile Marut makalemizi inceleyebilirsiniz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here