Ana sayfa Cin kabileleri Zuzula Kabilesi, Zuzula cin kabilesi

Zuzula Kabilesi, Zuzula cin kabilesi

29993
5
PAYLAŞ
Zuzula kabilesi

Zuzula kabilesi, bu cin kabilesi öyle tehlikelidir ki nas suresini okumadan başlamak istemedim.Zuzula cinleri şeytanın fikirlerini benimsemiş fakat ona tabi olmamış bir cin kabilesidir. Genellikle insanlara karşı en insafsız olmalarıyla bilinirler.

Çoğu yerde bu kabilenin adı bile geçmez. Hatta bazı kaynaklarda simge ve işaretlerle gösterilir. Bu sebeple 66 rakamı bir çok kültürde lanetlenmiştir. 666 rakamı şeytanı simgelerken 66 rakamıda Zuzula cin kabilesini simgeler.

Zuzula cin kabilesi şeytandan sonra en tehlikeli varlık olarak gösterilmektedir. Çünkü zuzula kabilesinin ismini yanlış zamanda anmak onların dikkatini çekmesine neden olabilir.

Musallat oldukları insanlara tek başlarına değil bütün bir kabile olarak musallat olurlar. Zuzula kabilesi cinleri peygamber efendimiz (S.A.V) hadisinde şöyle geçer;

Bir cin topluluğu vardır bunlar yerin altında olanıda bilirler onlar şeytanın en sevdiği cinlerdir.

Burada yerin altında olandan kasıt büyü ile korunan definelerin bu cinlerin hükmü altında olmasıdır. Büyü ile define arayan insanlara yardım eden cinler define yer altından çıktıktan sonra eli değen herkese musallat olurlar.

Eğer yanlışlıkla bile olsa bu cinlerin birinin ölümüne sebep olunursa bütün kabile buna sebep olanlardan birini ölen cin yerine kurban olarak seçer ve emellerini gerçekleştirene kadar türlü türlü insanları hatta şeytanları bile kullanırlar.

Genellikle terk edilmiş köyler ve harabe haline gelmiş mezarlıklarda bazende ormanlarda yaşarlar. Çünkü zuzula kabilesi insanların kalıntısıyla beslenirler. Cinler aleminde insan suretine en çok benzeyen cinlerde onlardır. Öyle ki bazı havas kitaplarında keçi başlı cinlerinde zuzula cin kabilesinden olduğunu söylemektedir.

Zuzula cin kabilesi

Kıbledere köyü zuzula kabilesi

Bu cinler yakın zamanda kendini belli ettiler. Muğlanın kıbledere köyünde yaşananlar gazetelere konu oldu. Birçok insan Zuzula kabilesinden korunmak için köylerini terk etmek zorunda kaldı.

Çünkü köyün yakınlarında bulunan harabelerde define arayan köylüler bir cinin ölümüne sebep olmuşlar. Diğer cinlerde bunun üzerine köylülere musallat olmuştu. Define arayan bazı köylülerden aileleride dahil bugüne kadar kimse haber alamadı.

Kıbledere köyünde yaşanan bu olay daha sonrasında filme çevrildi. Zuzula kabilesi 1950 yıllarındada yine define sebebiyle afyonda ortaya çıkmışlardı. Köy imamının kendini asmış şekilde bulunmasıyla köylüler civarda tanınmış bir hocaya giderek durumu anlatıp yardım istediler.

Ancak hoca onlara Bismillah ne zaman onların ismini ansam geceleri karadedeler, karabasanlar gelir beni uyutmazlar sizin için yapabileceğim tek şey o köyden çıkın demek olur.

Kıbledere köyü

Çünkü cinler ancak Allah izin verirse musallat olabilirler. İşin ehli uzunca bir süre uğraşmadanda çıkmazlar. Zuzula kabilesi ise neredeyse hiçbir hocanın def edemeyeceği kabilelerden bir tanesidir.

Zuzula kabilesi İsa peygamber hatta Musa peygambere dahi gözüktüler tabiki peygamberlere güçleri yetmediği için helak oldular.

Cin suresi, ayetel kürsi, nas ve felak sureleri okunulmalıdır.

Unutulmamalıdır ki Zuzula kabilesinin adının geçtiği her vakada en az bir ölüm gerçekleşir. Kimi zaman musallat olunan kişiler birbirini öldürür yada intihar edebilir.

Alimler en zor zamanlarda bile zuzula kabilesinden yardım istenmemesi gerektiğini zuzula kabilesi Allah’ın emri ile kıyametten önce helak edileceğini söylüyolar. Çünkü Zuzula cinlerinin dabbeye yardım edecekleri ve deccal’inde peşinden gideceği cinlerden olduğu biliniyor.

5 YORUMLAR

  1. Bunlardan biriyle konuştum ve benim sevgilim evlatlarını öldürdü köy köy dolaşıp en kötüsü ben onunla o ise benle sınanıyor sürekli can istiyorlar sevgilimde benim gibi sürüne sürüne ölecek uzak durun bunlar Deccal zamanı helak olanlardan dır bunlar toplu halde gelir en güçlüsü en kafiridir sevgilim kendini kesti kaç defa 😔😔😔 dua edin ananıza babanıza kendinize peygamber efendimizin şefaatini isteyin 😔

    • Sagol eger gercekse yazdign ben ikizler burcuim you tubdan bakdimda hangi burclari hangi cinler takib ediyor diye suzula diye duyuldu sesinden yazim googldan zozulami ne o cikdi omudum o hakda ama tehliki galiba whutsup numerani yaz anlatirim wallah

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here